לפרטים נוספים - 972-50-8387020
MENU OPEN
SCROLL DOWN

אודות

עם רקע משמעותי בתחום הקולנוע והצילום, דני מרקס בוגר בית הספר לקולנוע ע״ש סם שפיגל מתייחס לכל אירוע שלו, בין אם פרטי או עסקי, כאל סרט ומייצר תסריט נכון התפור בדיוק רב לכל סוג ואופי אירוע. במקביל לכך דני משלב בתהליך ההפקה את כל הידע הלוגיסטי הנדרש אשר צבר עם השנים לצד יצירת התוכן הכל-כך משמעותי לטובת ההצלחה של האירוע.

דני מרקס מתמחים בהפקת חתונות במקומות יוצאי דופן בגנים ובאולמות האירועים המובילים. אנו מתמחים גם בהפקת אירועי חברה מורכבים, אירועים עסקיים לחברות מובילות, לרבות אירועים מתגלגלים ברצף של מספר ימים עבור חברות ומוסדות חינוך ותרבות מוכרים. אנו מפיקים מצד אחד חתונות בביתים פרטיים, חתונות בטבע חתונות במגדל דוד, חתונות בטבע, חתונות במדבר אירוע בר ובת מצווה ומצד שני אנחנו מפיקים אירועים עסקיים כגון מסיבות פורים, ציון יום היווסדות, אירועי תורמים ועוד.

האירוע הקטן ביותר שהפקנו היה לשני אנשים והגדול ביותר – לשמונת אלפים משתתפים. וביניהם הפקנו מאות אירועים בהיקפים,  סגנונות, תקציבים ומיקומים שונים ברחבי הארץ.

על מגוון לקוחות החברה ושביעות רצונם ניתן ללמוד ממכתבי ההמלצה הרבים אשר קיבלנו לאורך השנים הן מלקוחות פרטיים והן מנציגי חברות, מוסדות השכלה גבוהה, חינוך ותרבות מובילים בארץ ובעולם. אנו מזמינים אתכם לקרוא, להתרשם וליצור קשר.  קישור לדף המלצות.

דני, מפיק אירועים בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום ההפקה ותכנון האירועים. דני בוגר בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע״ש סם שפיגל, החל את דרכו כמייסד ובעלים של חברת צילום והפקת סרטים, ומשם עבר לתחום הפקת האירועים.

דני מלווה את לקוחות החברה באופן אישי ומנהל את כל מהלכי התכנון, יצירת התכנים, הטיפול הטכני / לוגיסטי ואת ההפקה עצמה בכל אירוע ואירוע. נוכח בכל השלבים, החל מיצירת הרעיון, התכנון, בחירת הספקים וניהולם, שלב ההקמות וכמובן באירוע עצמו. כל שלב ושלב מטופל במלוא תשומת הלב ובחתירה לתוצאות מושלמות ללא פשרות.

אלון רוזנברג 

אלון שהצטרף לחברה בשנת 2010, הוא עורך דין בהכשרתו ומעצב בנשמתו. אלון עבד מספר שנים באחת מחברות העיצוב המובילות בארץ והוא מביא איתו ידע רב ויכולת טיפול והכוונה בתחום העיצוב והנראות של כל אירוע. כמו כן הוא משמש כאיש קשר מול לקוחות החברה ומלווה אותם יחד עם דני לאורך כל התהליך.

לקוחות עסקיים