לפרטים נוספים - 972-50-8387020
MENU OPEN
SCROLL DOWN

אודות

דני מרקס מתמחה בהפקת חתונות במקומות יוצאי דופן ובהפקת חתונות ייחודיות בגנים ובאולמות האירועים המובילים. אנו מתמחים גם בהפקת אירועי ענק מורכבים, לרבות אירועים מתגלגלים ברצף של מספר ימים עבור חברות ומוסדות חינוך ותרבות מוכרים. כמו כן, החברה מתמחה באירועי בוטיק קטנים.  בכל אחד מהאירועים שאנו מפיקים, ללא קשר לגודלו והיקפו, הדגש הוא תמיד על איכות ללא פשרות, שתעניק חוויה בלתי נשכחת. האירוע הקטן ביותר שאותו הפקנו היה לשני אנשים והגדול ביותר – לשלושת אלפים משתתפים. וביניהם הפקנו מאות אירועים בהיקפים,  סגנונות, תקציבים ומיקומים שונים ברחבי הארץ.

על מגוון לקוחות החברה ושביעות רצונם ניתן ללמוד ממכתבי ההמלצה הרבים אשר קיבלנו לאורך השנים הן מלקוחות פרטיים והן מנציגי חברות, מוסדות השכלה גבוהה, חינוך ותרבות מובילים בארץ ובעולם. קישור לדף המלצות.

דני מרקס מתמחה במתן מענה מקיף ויצירתי המספק את מכלול הפתרונות המלא ליצירת אירוע מוצלח ומושלם מכל סוג, פרטי או עסקי, קטן או גדול.

דני, מפיק בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום הפקת האירועים. דני בוגר בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע״ש סם שפיגל, החל את דרכו כמייסד ובעלים של חברת צילום והפקת סרטים, ומשם עבר לתחום הפקת האירועים.

דני מלווה את לקוחות החברה באופן אישי ומנהל את כל מהלכי התכנון, יצירת התכנים, הטיפול הטכני / לוגיסטי ואת ההפקה עצמה בכל אירוע ואירוע. הוא נוכח באופן אישי בכל השלבים, החל מיצירת הרעיון, התכנון, בחירת הספקים וניהולם, שלב ההקמות וכמובן באירוע עצמו. כל שלב ושלב מטופל על ידו במלוא תשומת הלב ובחתירה לתוצאות מושלמות ללא פשרות.

נעמה גליק

בעלת תואר B.Sc. תואר ראשון בביוטכנולוגיה, עם אהבה גדולה לתכנון והפקת אירועים. את המיומנויות הנדרשות לניהול והפקה נעמה קיבלה מארגון ופיתוח לוגיסטי בחברת סטארט-אפ בתחום הביוטק. היא עובדת כמנהלת המשרד ומפיקה.  

 

אלון רוזנברג 

אלון שהצטרף לחברה בשנת 2010, הוא עורך דין בהכשרתו ומעצב בנשמתו. אלון עבד מספר שנים באחת מחברות העיצוב המובילות בארץ והוא מביא איתו ידע רב ויכולת טיפול והכוונה בתחום העיצוב והנראות של כל אירוע. כמו כן הוא משמש כאיש קשר מול לקוחות החברה ומלווה אותם יחד עם דני לאורך כל התהליך.

לקוחות עסקיים