דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
+972-50-8387020

שבת היא סטארט-אפ גאוני.

מאת דני מרקס


שבת היא סטארט-אפ גאוני.

 

 

 

לפני עשר שנים החלטתי לא לקחת יותר אירועים בשבת, לכאורה החלטה תמוהה, הייתי כבר על הגל והיו לא מעט פניות לאירועי חתונה ובר מצווה נוצצים בשבתות, אבל ההחלטה התקבלה ובאופן הפוך מההיגיון היבש העסק רק נסק מאז באופן משמעותי. לפני כחצי שנה פנה אלי לקוח חוזר ויקר מהסוג הזה שהפך לחבר לא פחות מלקוח,והתחלנו לעבוד על בת המצווה של הבת שלו שתוכננה להתקיים ביום חמישי בביתו. לאחר שהתחלנו להתקדם החליט הלקוח להזיז את האירוע ליום שישי, בעיה!

 

 

 

 

אחרי שהבנתי שהוא ננעל על הענייין ושהאירוע יתקיים בשישי בצהריים עם גלישה לתוך השבת, הודעתי לו שאני אהיה בכל שלבי התהליך, ההקמה והשעות הראשונות של האירוע ולקראת כניסת שבת, אחתוך. לצורך העניין גייסתי צוות מקצועי בראשות יעלי פרומקס ובשעה 19:00 עליתי על האופנוע וטסתי הביתה כשהראש עובד שעות נוספות, מודה שיצאתי משם בבאסה, כל מי שבתחום יודע שהאירוע עצמו זה הדובדבן שבא אחרי עבודה מאומצת ארוכה ומורכבת ובכלל, אני לא רגיל לא להיות נוכח באירועים שלי… אבל החלטה זו החלטה והיא גורפת.

 

 

 

הגעתי בזמן לארוחת שישי מפנקת של שרון עם הילדים ונכנסתי לשבת כשאני רגוע ושלם. סמכתי על יעל ועל כלל הספקים שיעשו הכל לטובת הצלחת האירוע וזה בדיוק מה שהיה. האירוע היה הצלחה גדולה. תודה יעל על לקיחת המושכות ועל הליווי המקצועי לאורך כל התהליך ותודה לכלל הספקים שכולם ללא יוצא מן הכלל עשו עבודה מצויינת. ותודה לשבת שתכלס היא סטארט אפ גאוני שמאפשר לעצור רגע, לנשום להטעין מצבר ולהתחיל מחדש.