לפרטים נוספים - 972-50-8387020
MENU OPEN
SCROLL DOWN

דני מרקס הפקת אירועים

קיום אירועים קטנים בצל הקורנה, קיום אירועים לאחר תום משבר הקורונה

לאור המצב החדש שנכפה על תחום האירועים בשל משבר הקורונה ובשל הצורך והביקוש בארגון והפקת אירועים קטנים אנחנו זמינים יותר מתמיד להתיעצות בדבר אירועים קטנים, ומתן ליווי הפקתי מלא במחירים אטרקטיביים מותאמי מצב (קורונה) בכל הקשור ל חתונות אינטימיות, ארגון חתונה קטנה בבית, ארגון חתונה אינטימית בטבע, תכנון אירוע בר מצווה קטן / אירוע בת מצווה קטן, חבילות איכות ממוקדות ואטרקטיביות לקיום אירוע מצומצם משתתפים אבל מלא נשמה ואווירה, כבר הפקנו חתונה ל 8 איש, אירוע בלתי נשכח לבורד הבינלאומי של קימברלי קלארק בו השתתפו 20 איש ועוד חתונות, אירועי בר מצווה ואירועים עסקיים רבים גם ל 20 - 50 איש.

אתם מוזמנים לצלצל ונתאם פגישה / פגישת זום לתכנון אירוע קטן מוצלח ובלתי נשכח

גם אם מדובר באירוע קטן, זה לא אומר שהוא צריך להיות סתמי, אנחנו נדע לייצר איתכם ועבורכם חוויה בלתי נשכחת ובהמשך, לאחר שכל זה יחלוף, תמיד אפשר יהיה לעשות גם את המסיבה עליה חלמתם, בין עם זו מסיבת חתונה בין אם זו מסיבת בר או בת מצווה וכמובן כל אירוע עסקי.

אודות החברה

חברת דני מרקס בע״מ מתמחה בתכנון והפקת אירועים למגזר הפרטי ולמגזר העסקי.

עבור הקהל הפרטי מפיקה החברה חתונות, אירועי בר מצווה ואירועי משפחה ייחודיים, הן  ללקוחות מישראל והן ללקוחות מחו”ל. עבור המגזר העסקי מפיקה החברה אירועי חברה משמעותיים ומורכבים. בין לקוחות החברה: מוסדות חינוך ותרבות מובילים, חברות נדל״ן גדולות וחברות מן המובילות בארץ.

דני מלווה באופן אישי כל לקוח, מספק מענה מקיף ומלא ומנהל באופן אישי את כל אירועי החברה. הצוות של דני נוכחים בכל אחד משלבי התהליך החל מהשלבים המוקדמים של החזון והתכנון, דרך הקמת האירוע וכמובן באירוע עצמו.

סרטים חדשים של אירועים פרטיים, חתונות ואירועי בר מצווה שטרם עלו לאתר ניתן לראות כאן בערוץ היוטיוב המתעדכן שלנו

אנו יוצרים עבור לקוחותינו "תסריט" לכל אירוע, על פי אופי הקהל, מהות ומטרת האירוע. אנו עומדים לרשות לקוחותינו בבחירת האתר המתאים, בחירת סגנון האוכל והעיצוב והתאמת תוכן מקורי ויצירתי לכל אירוע. הדאגה לפרטים בשילוב עם חזון יצירתי מנחה אותנו בעבודתנו, ובזכות הקווים המנחים האלה כל אירוע שאנחנו מפיקים הוא איכותי, ייחודי ומוצלח.

 

 

 

רוצה לראות עוד צור קשר

לקוחות עסקיים